سبد خرید کالا
را به شماره 09379309042پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب

جدیدترین مدل های لباس به مد روز تی شرت و پولوشرت زنانه،پوشاک بانوان،لباس زنانه،لباس

فروشگاه لباس اینترنتی

نمایش بیشتر پنهان نمودن

تیشرت زنانه و ویژگیهای تی شرت خوب چیست

یک تی شرت (یا تی شرت یا تی) یک سبک از تی شرت پارچه ای نامیده می شود که به نام T شکل بدن و آستین آن است. به طور سنتی آن دارای آستین کوتاه و یک گردن گرد است که به عنوان یک گردن خدمه شناخته می شود که دارای یقه نیست. تی شرت به طور کلی ساخته شده از یک پارچه کشش، سبک و ارزان و تمیز کردن آسان است.
به طور معمول از نساجی پنبه ای در یک جوراب بافتنی یا جوراب ساخته شده است، در مقایسه با پیراهن ساخته شده از پارچه های بافته شده، بافت مشخصی دارد. برخی از نسخه های مدرن دارای بدن ساخته شده از لوله مستطیلی است که به وسیله یک ماشین بافندگی دایره ای تولید می شود، به طوری که گویچه بدون درز جانبی نیست. تولید تی شرت بسیار اتوماتیک شده است و ممکن است شامل برش پارچه با یک لیزر یا یک جت آب باشد.
تی شرت از لباس زیر استفاده شده در قرن نوزدهم تکامل یافته و در اواسط قرن بیستم از لباس زیر به لباس معمولی استفاده شده است.
تی شرت V-neck دارای یک گردن بند V شکل است، در مقابل گردن دور گردن پیراهن معمولی خدمه (که همچنین به عنوان گردن U-neck نامیده می شود). گردن های V معرفی شده اند به طوری که خط گردن پیراهن را نشان می دهد زمانی که پوشیده شده در زیر پیراهن بیرونی، مانند یک پیراهن گردن خدمه.
تی شرت از لباس زیر استفاده شده در قرن نوزدهم تکامل یافته است. اول، لباس زیر یک جور لباس مجلسی بر روی لباس های بالا و پایین لباس جداگانه برداشته می شد، به طوری که بالا به اندازه کافی بلند بود که زیر کمر باریک قرار گیرد. با استفاده از دکمه ها و بدون آنها، آنها در طول اواخر قرن نوزدهم توسط معدنچیان و کشتی گیران به عنوان پوشش مناسب برای محیط های گرم پذیرفته شدند.
ه عنوان لباسهای لغزنده بدون دکمه، اولین تی شرت تا زمان جنگ بین سالهای 1898 اسپانیا و 1913، هنگامی که نیروی دریایی ایالات متحده شروع به انتشار آنها به عنوان زیرپایان کرد، آغاز می شود. این ها یک لباس زیر پیراهن پنبه ای کوتاه، با آستین کوتاه و آستین پوشانده شده بود که تحت یک لباس پوشیدنی بود. این برای ملوانان و تفنگداران دریایی در احزاب کار، زیردریایی های اولیه و آب و هوای گرمسیری برای پاک کردن ژاکت یکنواخت خود، پوشیدن (و خیساندن) تنها لباس زیر استفاده شد. به زودی به عنوان یک لایه ی پایین لباس برای کارگران صنایع مختلف، از جمله کشاورزی، محبوب شد. تی شرت به راحتی نصب شد، به راحتی تمیز و ارزان بود و به همین علت، پیراهن انتخابی برای پسران جوان تبدیل شد. پیراهن پسرها در رنگ ها و الگوهای مختلف ساخته شده است. کلمه "تی شرت" در دهه 1920 به انگلیسی آمریکایی تبدیل شد و در فرهنگ لغت مریام وبستر ظاهر شد.
توسط رکود بزرگ، تی شرت اغلب لباس پیش فرض بود که در هنگام انجام کارهای مزرعه یا مزرعه، و همچنین دیگر زمان هایی که معجزه برای پوشش لانه، اما شرایط برای پارچه های سبک وزن مورد نیاز است. پس از جنگ جهانی دوم، آن را توسط مردان نیروی دریایی به عنوان لباس زیر پوشیده شده و به آرامی مشترک شد برای دیدن جانبازان پوشیدن لباس های شلوار خود را با تی شرت خود را به عنوان لباس های گاه به گاه پیراهن ها در سال های دهه 1950 حتی بیشتر مورد توجه قرار گرفتند، پس مارلون براندو یکی را در یک خیابانی نامرئی نام گذاری کرد که در نهایت به عنوان مد لباس، لباس مستطیلی و لباس های فوق العاده دست یافت. اغلب پسران آنها را در حالی که انجام کارها و بازی در خارج از منزل بودند، در نهایت باز کردن ایده از پوشیدن آنها به عنوان لباس های معمولی گاه به گاه.
تی شرت های چاپ شده در سال 1942 در زمانی محدود استفاده می شود که یک تی شرت مدرسه ی توپچی های هوایی در جلد مجله ی زندگی منتشر شد. در دهه 1960، تی شرت چاپ شده محبوبیت خود را برای تبلیغات، تظاهرات و سوغاتی نیز به دست آورد.
نسخه های کنونی در بسیاری از طرح ها و پارچه های مختلف در دسترس هستند و سبک ها شامل پیراهن خدمه گرد و پیراهن V گردن می باشد. تی شرت ها یکی از لباس های پوشیدنی لباس امروز است. تی شرت به خصوص برای نام تجاری برای شرکت ها و یا محصولات بسیار محبوب است، زیرا آنها برای ساخت و خرید ارزان هستند.
تی شرت ها در اصل به عنوان لباس زیر پوشیده شده اند، اما در حال حاضر اغلب به عنوان تنها قطعه لباس در نیمه بالای بدن، غیر از احتمالا یک دست بند یا غیره، و یا جلیقه (جلیقه). تی شرت همچنین برای رسانه های خود بیان و تبلیغات، با هر ترکیبی از کلمات، هنر و عکس های قابل تصور در نمایش تبدیل شده است.
تی شرت به طور معمول به کمر می رسد. انواع تی شرت، مانند گردن V، توسعه یافته است. مد لباس هیپ هاپ برای پیراهن های بلند می باشد که ممکن است به زانو ها گسترش یابد. یک آیتم مشابه لباس تی شرت یا T-dress، یک تی شرت لباس است که می تواند بدون شلوار پوشیده شود. همچنین زنان تی شرت های گاه به گاه لباس های شب را می پوشند. در دهه 1990 در لباس زنان، تی شرت یا محصولی که به اندازه کافی مناسب بود، به اندازه کافی کوتاه بود تا افسانه ها را نشان دهد. یکی دیگر از روند محبوب کمتر پوشیدن تی شرت کوتاه آستین از رنگ متضاد بیش از یک تی شرت بلند آستین، که به عنوان لایه بندی شناخته شده است. تی شرتهایی که به بدن تنگ میشوند، تی شرت های مناسب، مناسب یا عروسک های کودک نامیده می شود.
افزایش خرید آنلاین در اوائل سال های 2000، منجر به ترویج ایده ها و روند جدید تی شرت شد. در حالی که چندین زنجیر آجر و ملات شامل این موارد در موجودی خود بودند، بسیاری از این پیراهن ها توسط راه اندازی های آنلاین پیشگام بودند. نوآوری ها شامل تی شرت تلنگر بود که کاربر می توانست آن را روی سر خود بچرخاند و برای چاپ یک چاپ داخلی و چاپ تمام شده چاپ نماید.
با افزایش رسانه های اجتماعی و سایت های به اشتراک گذاری ویدیو نیز آموزش های متعدد در مورد پروژه های تی شرت DIY آمد. این فیلم ها معمولا دستورالعمل هایی در مورد نحوه تغییر یک پیراهن قدیمی به شکل جدید و شیک تر ارائه دادند.
از دهه 1960، تی شرتها به عنوان یک شکل بیان شخصی رشد کرده است. تی شرت چاپ شده از سال 1970 به عنوان یک قالب استاندارد بازاریابی برای محصولات اصلی آمریکایی مانند Coca-Cola و Mickey Mouse بوده است. همچنین معمولا برای یادبود یک رویداد یا ایجاد بیانیه سیاسی یا شخصی استفاده می شود. از دهه 1990، شرکت هایی که از هر اندازه استفاده می کنند، معمولا برای ساخت تی شرت با آرم یا پیام های شرکتی خود به عنوان بخشی از کمپین های تبلیغات عمومی خود، معمول است. از اواخر دهه 1980 و به ویژه 1990، تی شرت با لوگو های مشهور نام طراح تبدیل به محبوب شده است، به خصوص با نوجوانان و بزرگسالان جوان. این لباس ها به مصرف کنندگان اجازه می دهد طعم و مزه خود را برای مارک های طراح در هزینه ارزان، علاوه بر تزئینی. نمونه هایی از نام تجاری تی شرت طراح شامل کالوین کلین، FUBU، رالف لورن، پوشاک آمریکایی و The Gap است. این نمونه ها شامل نمایندگی از گروه های راک، در میان دیگر منابع مبهم پاپ فرهنگی است. تی شرت های مجاز نیز بسیار محبوب هستند. تی شرت فیلم و تلویزیون می تواند تصاویر بازیگران، آرم ها و نقل قول های خنده دار از فیلم یا تلویزیون را داشته باشد. اغلب محبوب ترین تی شرت آنهایی هستند که شخصیت ها در خود فیلم (مثلا Bubba Gump از Forrest Gump و Vote for Pedro از ناپلئون دینامیت) پوشیدند.
6 توصیه برای خرید تیشرت های با کیفیت و زیبا
بعضی ها لباس های رسمی و کت و شلوار می پوشند و بعضی ها لباس های اسپرت و پیراهن های مختلف. بعضی مردها معتقدند فقط با تیپ و لباس رسمی زیبا و خوش لباس هستند و بعضی دیگر هم به هیچ عنوان حاضر به پوشیدن لباسی جز پیراهن های اسپرت نیستند.تیشرت‌ ها اما تیشرت ها یکی از آن گزینه های مورد توافق بین هر دو گروه هست. یک لباس اسپرت که اصولا به هر فردی با هر سایز و هر اندمی زیباست. فقط باید چند نکته کوچک را در انتخاب آن لحاظ کنید.
نکات ریز در انتخاب تیشرت های زیبا و با دوام
جنس باکیفیت بخرید
دیگر باید بعد از این همه سال خرید یا همراهی کردن با دیگران جنس خوب را از بد تشخیص بدهید. تیشرت های با کیفیت بازار از جنس های مختلف مانند نخ، پنبه، پیما (ضد پرز و چروک)، ژرسه (ترکیب پارچه ای از پنبه و الیاف مصنوعی) و مرینو (پشم گوسفند) موجود است که شما با توجه به نوع پوست و راحتی خود سراغ انتخاب آنها می روید. پس پیش از توجه به قیمت حتما از کیفیت و جنس مطلع شوید.
سایز مناسب انتخاب کنید
تیشرت مردانه نباید تنگ یا گشاد باشد پس تیشرتی را برای خرید و پوشش انتخاب کنید که فیت تنتان و هماهنگ با فرم بدن شما باشد. از طرفی طول آستین تیشرت نه باید کوتاه و نه بلند باشد. بعلاوه طول اندازه آن که باید با توجه به اندازه بالاتنه شما هماهنگی داشته باشد. همه این اندازه ها را در اتاق پرو یا با قرار دادن تیشرت روی تن خود در مقابل آینه بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.
یقه مورد علاقه شما چیست
تیشرت ها در انواع یقه های هفت، گرد، سه دکمه و ایستاده وجود دارد پس با سلیقه و اندازه طول گردن خود در خرید به آنها دقت کنید. چون یقه های هفت گردن و قد شما راکشیده تر یا یقه های خیلی باز شما را چاق تر از سایز واقعی خود جلوه می دهد و ظاهر چندان خوبی ندارند.
با شلوار جین بپوشید
بعد از یک عمر پوشیدن پیراهن با شلوار پارچه ای یا کتان اگر می خواهید می توانید با تیشرت های کمدتان شلوار جین هم به پا کنید. این ترکیب می تواند سن و سال شما را هم کمی جوان تر جلوه دهد.
به رنگ های کلاسیک بیشتر توجه کنید
از آنجا که تیشرت ها بعد از خرید به یکی از راحت ترین و پرطرفدارترین پوشش های شما تبدیل خواهند شد، رنگ هایی را انتخاب کنید که با هر پوششی هماهنگی دارند و همیشه چشم نواز هستند. مشکی، آبی تیره، طوسی، سرمه ای و سبز یشمی رنگ های کلاسیکی هستند که بعد از پوشش به ظاهر شما نمای دیگر می بخشد.

چرا از فروشگاه لباس اینترنتی؟

Posted on by Sajjad Moradi - 2 comments

فروشگاه لباس با بروزرسانی مداوم و ساخت پیامرسان لباس سعی در ارتباط قوی بین تولید کننده و مصرف کننده دارد و نیز لباس با خرید کالا با کمترین قیمت و دریافت تخفیف بیشتر سعی در ارزان تمام شدن برای خریدار دارد و لباس حاشیه سود دریافتی خود را بسیار کاهش داده و فقط 1% - 0.5% سود از فروشنده دریافت می نمایید

فروشگاه لباس اینترنتی سعی در رضایت خرید و فروش و حمایت از تولید کننده داراست

​تی شرت زنانه مشکی Diverse

​تی شرت زنانه نخی یاسی JPA

​تی شرت زنانه نخی طوسی JPA

​تی شرت زنانه مشکی JPA

​تی شرت زنانه نخی سبز روشن JPA

​تی شرت زنانه نخی گلبهی JPA

​تی شرت زنانه نخی سفید JPA

​تی شرت زنانه نخی آبی کاربنی JPA

​تی شرت زنانه سفید RNS

​تی شرت زنانه سبز نعناعی RNS

​تی شرت زنانه آبی ملانژ RNS

​تی شرت زنانه طوسی تیره RNS

تی شرت زنانه یقه گرد سفید سرژه

​تی شرت زنانه ورزشی گت دار یقه گرد مشکی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت سبز کله غازی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت سبز فیروزه ای Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت طوسی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت سفید Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت طوسی روشن Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت طوسی تیره Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت صورتی نئونی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت هلویی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت گلبهی Kiddy

تی شرت زنانه ورزشی یقه هفت سرمه ای Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد مشکی Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد سبز فیروزه ای Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد صورتی نئونی Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد طوسی Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد سفید Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد سبز Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد گلبهی Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد طوسی تیره Kiddy

​تی شرت زنانه ورزشی یقه گرد گلبهی نئونی Kiddy

​تی شرت زنانه طوسی RNS

​تی شرت زنانه سبز نعناعی ملانژ RNS

سامانه ثبت شکایات
شماره موبایل
ایمیل
دانلود اپلیکیشن حراجی

جهت سهولت در برقراری ارتباط با فروشندگان ، کاربران ، ادمین و سایر بخش های فروشگاه حراجی و خرید آسان و مشاهده بیشتر کالاها و سایر خدمات اپلیکیشن حراجی را نصب فرمایید.

دانلود

حراجي