سبد خرید کالا
را به شماره 09379309042پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب

جدیدترین مدل های لباس به مد روز شومیز،پوشاک بانوان،لباس زنانه،لباس

فروشگاه لباس اینترنتی

نمایش بیشتر پنهان نمودن

شومیز چیشت و درباره شومیز بیشتر بدانید

به زبان ساده پیراهن مردانه جلو باز که مخصوص زنان است را شومیز میگن،
اگر شما کلمه Chemise را به زبان اصلی یعنی همان فرانسوی در گوگل جستجو کنید، گستره وسیعی از لباس بانوان را برایتان خواهد آورد.
اما اگر معادل فارسی آن را یعنی کمه شومیز را به فارسی جستجو نمایید نوع خاصی از بلوز بانوان برایتان خواهد آمد
یک شومیز Chemise و یا شلواری یک کت و شلوار کلاسیک و یا نوع مدرن لباس زیر زنانه و یا لباس است. از لحاظ تاریخی یک لباس شبیه لباس ساده ای بود که در کنار پوست پوشیده شده بود تا از لباس های عرق و روغن های بدن محافظت کند، پیش شرط اصلی پیراهن های مدرن در کشورهای غربی است.
انگلیسی "chemise" از فرانسه فرانسوی (در فرانسه مدرن به معنای "پیراهن" است). این کلمه وابسته به کلمه ایتالیایی camicia است و کلمه camisa اسپانیایی / پرتغالی (که متعاقبا به عنوان kameez توسط Hindi / Urdu / Hindustani قرض گرفته شده است)، که در نهایت از Camisia لاتین به دست می آید، که خودش از سلتیک آمده است. (رومی ها به طرز شگفت انگیزی پارچه و لباس را از سلت ها وارد کرده اند.) انگلیسی به همین نام یک پیراهن نامیده می شود.
به نظر می رسد که شیمایی از تونیکس روم ساخته شده است و برای اولین بار در قرون وسطی در اروپا محبوب شد. زنان لباس یا لباس خود را تحت لباس یا لباس خود قرار دادند؛ در حالی که مردان با لباس های شلوار یا پیراهن شانسی می پوشیدند و لباس های شان را با لباس های دوخت، لباس و غیره پوشانده بودند.
تا اواخر قرن 18، یک لباس شیک به لباس زیر اشاره کرد. این لباس تنها لباس تا پایان دوره رجنتی در دهه 1820 بود و معمولا تنها قطعه لباس است که به طور مرتب شسته شد.
در قرن هجدهم، زیرپوشه های اصلی زن شیک و یا شیک بود، لباس زینتی، شلوار مناسب پارچه سفید با یک شباهت مستقیم یا کمی مثل مثلثی. اصطلاح chemise برای توصیف یک لباس بیرونی در دهه 1780 برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت، زمانی که ملکه ماری آنتوانت فرانسه یک نوع لباس غیر رسمی و شلوار پنبه ای سفید را شبیه سازی کرد و شبیه به هر دو برش و مواد بود که به عنوان chemise à la reine در دهه 1810، این اصطلاح نیز به یک هنرپیشه تبدیل شد. در کشورهای غربی، شیکاشی به عنوان یک لباس زیر در اوایل قرن بیستم سقوط کرد و به طور کلی با بند چرمی، کمربند و لغزش کامل جایگزین شد و شورت نخست پوشید.
گفته می شود مردان جوانی ممکن است به عنوان تی شرت معمولی که همچنان به عنوان لباس زیر عمل می کنند، جان سالم به در برده اند. این شبیه همچنین به لباس زیرکانه تبدیل شده است، یک لباس که کارگران انگلیسی آن را تا اوایل قرن بیستم پوشانده است. آستین های شل و برش آن به خوبی با کار سنگین سازگار بود. نام دامن در حال حاضر هنوز هم برای کت های جنگی نظامی در انگلستان استفاده می شود، در حالی که در ارتش بلژیک این اصطلاح برای خراب کردن دامن خراب شده است.
شلوار، شلوار یا خیمه معمولا در خانه، توسط خانم های خانه دوختند. این از مستطیل ها و مثلث ها از یک تکه پارچه برداشته شد تا هیچ زباله ای نداشته باشد. فقرا می توانند از یک قطعه پارچه ای خشن از پارچه های نازک استفاده کنند؛ در حالی که ثروتمندان ممکن است لباس های شسته و رفته را از پارچه کتانی نازک و صاف بپوشند.
شیک مدرن به طور کلی یک لباس زنانه است که مبهم شبیه پیراهن های قدیمی تر است، اما معمولا ظریف تر و معمولا بیشتر آشکار می شود. اغلب این اصطلاح به یک لباس شلوغ، بدون آستین و یا نوع لباس زیر زنانه اشاره دارد که در کمر مناسب نیست. همچنین می تواند به یک لباس کوتاه بدون آستین اشاره کند که مستقیما از شانه ها آویزان است و به آرامی در کمر قرار می گیرد. شبیه به طور معمول هیچ دکمه و یا سایر اتصالات ندارد و توسط آن را با افتادن آن بر سر یا وارد شدن به آن و بلند کردن آن قرار داده شده است.
به عنوان لباس زیر زنانه، شبیه شبیه یک babydoll است، که همچنین یک لباس کوتاه، شلوار مناسب، بدون آستین. به طور معمول، babydolls به راحتی در باسن قرار دارند.

چرا از فروشگاه لباس اینترنتی؟

Posted on by Sajjad Moradi - 2 comments

فروشگاه لباس با بروزرسانی مداوم و ساخت پیامرسان لباس سعی در ارتباط قوی بین تولید کننده و مصرف کننده دارد و نیز لباس با خرید کالا با کمترین قیمت و دریافت تخفیف بیشتر سعی در ارزان تمام شدن برای خریدار دارد و لباس حاشیه سود دریافتی خود را بسیار کاهش داده و فقط 1% - 0.5% سود از فروشنده دریافت می نمایید

فروشگاه لباس اینترنتی سعی در رضایت خرید و فروش و حمایت از تولید کننده داراست

شومیز زنانه مدل ناهید کد Mah01 رنگ آبی کاربنی

​شومیز زنانه مشکی RNS

​شومیز زنانه سفید چهارخانه Amahi

​شومیز زنانه قرمز RNS

​شومیز زنانه آجری هما مدا

شومیز زنانه سبز یشمی هما مدا

​شومیز زنانه آستین حلقه ای نخی قرمز RNS

شومیز زنانه آستین حلقه ای سفید Tally Weijl

شومیز زنانه سرمه ‌ای خالدار Tally Weijl

شومیز زنانه قرمز خالدار Tally Weijl

شومیز زنانه مشکی Tally Weijl

​شومیز زنانه آستین حلقه ای قرمز خال خالی Tally Weijl

​شومیز زنانه آستین حلقه‌ای سفید مشکی راه راه Tally weijl

​شومیز زنانه آستین حلقه‌ای سرمه‌ ای گلدار Tally Weijl

​شومیز زنانه گره ‌ای سفید صورتی راه راه Tally Weijl

شومیز زنانه گره‌ای سفید گلدار Tally Weijl

​شومیز زنانه گره‌ ای آبی خال خالی Tally Weijl

شومیز زنانه آستین‌حلقه سفید Diverse

شومیز زنانه توری مشکی Tally Weijl

​شومیز زنانه مشکی Tally Weijl

شومیز زنانه مشکی سفید H&M

شومیز آستین‌حلقه‌ای زنانه گلبهی Broadway

شومیز نیم‌ تنه زنانه سفید مشکی Tally Weijl

شومیز حریر زنانه گلبهی QUIZ

شومیز زنانه نسکافه‌ای Broadway

شومیز بلند زنانه سفید مشکی Tulika

نطرمن

شومیز زنانه مشکی سفید Tulika

شومیز بلند زنانه سفید مشکی Tulika

شومیز زنانه سفید مشکی Tulika

​شومیز زنانه سفید مشکی Tulika

شومیز زنانه سفید مشکی Tulika

شومیز زنانه خاکستری joe fresh

شومیز زنانه سبز کله‌غازی F&F

شومیز زنانه CALLIOPE

سامانه ثبت شکایات
شماره موبایل
ایمیل
دانلود اپلیکیشن حراجی

جهت سهولت در برقراری ارتباط با فروشندگان ، کاربران ، ادمین و سایر بخش های فروشگاه حراجی و خرید آسان و مشاهده بیشتر کالاها و سایر خدمات اپلیکیشن حراجی را نصب فرمایید.

دانلود

حراجي