سبد خرید کالا
را به شماره 09379309042پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب

جدیدترین مدل های لباس به مد روز مچبند و دستبند مردانه،زیورآلات طلا و بلدیجات مردانه،لباس مردانه،لباس

فروشگاه لباس اینترنتی

نمایش بیشتر پنهان نمودن

خرید جواهر برای خانم ها به کمک ۸ نکته مهم که هر مردی باید بداند

خرید جواهر برای خانم ها همیشه کار سختی بوده است. همسرم چه جواهری را دوست دارد؟ نامزدم ممکن است با کدام یک از این جواهرات خوشحال شود؟ و چندین سؤال مشابه دیگر از جمله جملاتی است که این روزها در ذهن مردان تنهای ایستاده رو به روی ویترین مغازه‌ها رژه می‌روند. سردرگمی به هنگام جواهر چیست
مصنوعی که از طلای ۱۸ عیار تهیه می‌شود و دارای سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی باشد را جواهرات گویند به طوری که وزن جواهر و یا سنگ نیمه قیمتی بر وزن طلا غلبه کند و مصنوعات طلا همان کارهای خام و خالص طلای ۱۸ عیار (در ایران) را گویند که بدون هرگونه سنگی ارائه می‌شود.
فرق طلا و جواهرات چیست؟
فرق طلا با جواهرات این است که در کار ساخته شده از طلا هیچ‌گونه سنگ قیمتی بکار نرفته ولی در جوهرات سنگ‌های گران‌بها بر روی کار ساخته شده نصب می‌گردد که این سنگ‌ها ممکن است اتمی و یا اصل باشند به جواهراتی که سنگ اتمی بکار رفته جواهرات اتمی و به جواهراتی که سنگ اصل بکار رفته جواهرات اصل می‌گویند.
اصول خرید جواهر برای خانم ها
مانند خرید لباس نیست که اگر مخاطب شما آن را دوست نداشت، برگردانید و یکی دیگر انتخاب کنید. متأسفانه اولین خرید جواهر آخرین خرید است و اگر بخواهید جواهری را به فروشنده بازگردانید می‌بایست آن را بفروشید و دیگری بخرید. به همین دلیل باید چند نکته ساده در خرید جواهر را مد نظر قرار دهید تا مشکلاتی از این قبیل گریبان گیر شما نشود.
سلیقه همسرتان به خواسته شما ارجحیت دارد
یکی از بانوان فعال در زمینه جواهرات زنانه در این مورد می‌گوید که لزوماً هر آنچه که مردان انتخاب می‌کنند، مورد دلخواه ما بانوان نیست. اکثر مردان خرید جواهرات را به عنوان نشانه‌ای از قدرت خرید و دارایی‌های خود می‌دانند و اغلب به سمت خرید جواهرات گران‌قیمت تمایل دارند اما غافل از اینکه بیشتر زنان دوست دارند جواهر علاوه بر قیمت مناسب، ظرافت، زیبایی و حس زندگی به آن‌ها بدهد. پس در خرید جواهرات به عنوان هدیه، قیمت اولین و آخرین معیار تعیین کننده نیست.
فرمول انتخاب انگشتر مناسب فرم دست
طول انگشت * عرض انگشت + شکل حلقه + استایل = تطابق کامل
بهتر است زمانی که به حلقه‌های نامزدی مختلف نگاه می‌کنید، اندازه طول و عرض انگشت خود را همراه با اندازه کلی دستتان و همچنین چند چیز کلیدی دیگر نظر بگیرید:
 • شکل و اندازه سنگ اصلی
 • عرض و استایل حلقه
همچنین طول و شکل ناخن خود را در حالت عادی در نظر بگیرید: آیا ناخن‌های شما معمولا بلند هستند یا کوتاه؟ آیا ناخن‌های خود را مانیکور کرده و شکل می‌دهید؟ ناخن‌های بلندتر ظاهر انگشتان شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند، بنابراین بخشی از معادله به حساب می‌آیند. البته، انگشت منحصر به فرد شما و شکل دستتان تنها چند مورد از عواملی هستند که در انتخاب یک حلقه نامزدی بی‌نقص و مناسب موثر هستند. استایل شخصی شما هم به همان اندازه در فرآیند انتخاب حلقه مناسب مهم است.
انگشتر مناسب فرم دست کشیده
بیشتر مدل‌های حلقه بر روی انگشتان باریک و بلند زیبا به نظر می‌رسند. اما بهتر است که این نکات را در هنگام انتخاب حلقه نامزدی در نظر بگیرید:
 • سنگ‌های گرد و حلقه‌های مدل پرنسس کات روی دستان شما بسیار زیبا دیده می‌شوند.
 • حلقه‌های پهن‌تر، زیبایی انگشتان کشیده شما را دوچندان می‌کنند.
 • یک حلقه خاص با مدلی نامتعارف می‌تواند روی انگشتانی کشیده زیبا دیده شود، اما تنها در صورتی که این مدل حلقه برای استایل شما مناسب باشد.

حلقه مناسب برای انگشتان باریک و بلند
وقتی یک حلقه نامزدی برای انگشتان باریک و بلند خود انتخاب می‌کنید، مهم است که از این نکات پیروی کنید:
 • سنگ‌های کوچک‌تر می‌توانند به تو پُر دیده شدن انگشتان باریک کمک کنند.
 • حلقه‌های ضخیم‌تر نیز می‌توانند به تو پُر دیده شدن انگشتان باریک کمک کنند.

حلقه مناسب برای انگشتان کوتاه
یک حلقه نامزدی مناسب برای انگشتان کوتاه، باید به بلندتر دیده شدن انگشتان شما کمک کند – مهم نیست که عرض این حلقه چه اندازه باشد:
 • سنگ‌های بیضی شکل و یا گلابی شکل می‌توانند به بلندتر دیده شدن انگشتان شما کمک ‌کنند.
 • سنگ‌های مستطیل شکل و زمرد مانند می‌توانند به بلندتر دیده شدن انگشتان شما کمک ‌کنند، تا زمانی که بیش از حد بزرگ نباشند و چشم را خسته نکنند.
 • حلقه‌های باریک و ظریف، توهم انگشتانی بلند و کشیده را ایجاد می‌کنند.
انگشتر و حلقه مناسب برای انگشتان پهن
ترفند انتخاب یک حلقه نامزدی متناسب با انگشتانی پهن، پیدا کردن استایلی است که در دو طرف حلقه، پوست انگشت شما را بیش از حد نشان ندهد، در این حالت ممکن است که انگشتان شما حتی پهن‌تر از حالت عادی به نظر برسند. از طرف دیگر، داشتن انگشتان پهن باعث می‌شود که شما فضای بیشتری برای امتحان کردن حلقه‌های متفاوت داشته باشید؛ مثلا می‌توانید به سراغ حلقه‌های خاص و یا کلاسیک بروید. در هنگام انتخاب حلقه مناسب برای انگشتانی پهن، سبک‌های زیر را در نظر بگیرید:
 • به دنبال یک حلقه با سنگی بیضی‌شکل و وسیع، مستطیلی شکل و یا زمرد شکل باشید. حلقه‌های باریک و ظریف باعث می‌شوند تا انگشتان شما حتی از حالت عادی هم پهن‌تر به نظر برسند.
 • سنگ‌های خوشه‌ای و سنگ‌های گرد در اندازه بزرگ‌تر، انگشتان پهن را زیباتر نشان می‌دهند.
 • سعی کنید یک حلقه ضخیم و یا نیمه ضخیم انتخاب کنید.
 • سنگ‌های زاویه‌دار و طرح‌های نامتقارن، هر دو عرض انگشتان شما را به حداقل می‌رسانند.
انگشتر مناسب برای دست‌های کوچک
 • اگر دستان کوچکی دارید، بهتر است که اندازه کلی حلقه خود را کوچک انتخاب کنید.
 • بهترین مدل‌های حلقه برای دست‌های کوچک شما عبارتند از: حلقه کوچک با سنگ گرد، حلقه مدل پرنسس کات، حلقه بیضی شکل، و یا حلقه قلب شکل.

چرا از فروشگاه لباس اینترنتی؟

Posted on by Sajjad Moradi - 2 comments

فروشگاه لباس با بروزرسانی مداوم و ساخت پیامرسان لباس سعی در ارتباط قوی بین تولید کننده و مصرف کننده دارد و نیز لباس با خرید کالا با کمترین قیمت و دریافت تخفیف بیشتر سعی در ارزان تمام شدن برای خریدار دارد و لباس حاشیه سود دریافتی خود را بسیار کاهش داده و فقط 1% - 0.5% سود از فروشنده دریافت می نمایید

فروشگاه لباس اینترنتی سعی در رضایت خرید و فروش و حمایت از تولید کننده داراست

سامانه ثبت شکایات
شماره موبایل
ایمیل
دانلود اپلیکیشن حراجی

جهت سهولت در برقراری ارتباط با فروشندگان ، کاربران ، ادمین و سایر بخش های فروشگاه حراجی و خرید آسان و مشاهده بیشتر کالاها و سایر خدمات اپلیکیشن حراجی را نصب فرمایید.

دانلود

حراجي