سبد خرید کالا
را به شماره 09379309042پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب

جدیدترین مدل های لباس به مد روز پیراهن مردانه،پوشاک آقایان،لباس مردانه،لباس

فروشگاه لباس اینترنتی

نمایش بیشتر پنهان نمودن

ویژگی های یک پیراهن مردانه عالی!

۱- سرآستین
الف) سرآستین ساده: سرآستین هایی که به دکمه سردست نیازی ندارند و تنها یک دکمه و یک درز کوچک (برای بستن دکمه) دارند، اگر می خواهید بدون استفاده از دکمه ی سردست کمی رسمی تر به نظر بیایید، بهتر است از پیراهنی با سرآستین لوله تفنگی که دارای دو دکمه و بدون هیچ درزی است، استفاده کنید.
ب) سرآستین فرانسوی: انسان های نا آگاه فکر می کنند این نوع سرآستین خیلی سخت است. بدون شک آن ها در اشتباهند. شما می توانید پیراهنی داشته باشید که سرآستین آن بسیار سریع بسته می شود و هرروز حتی در کنار شلوار جین و یک کت اسپرت آن را بپوشید. فقط مطمئن شوید میزان رسمی بودن خود را سنجیده اید، زیرا دکمه ی ابریشمی برای استفاده ی روزانه بسیار بهتر از یک طلای چهارده عیار است و نکته ی آخر اینکه هرگز سرآستین خود را باز نکنید و آن را تا نکنید.
۲- یقه
شکل یقه امروزه بسیار گسترش یافته است و به شکل های مختلفی اعم از یقه پهن، یقه بلند و… وجود دارند. که باید با چهره ی شما، ساختمان بدنی و حتی شخصیت شما همخوانی داشته باشند. شاید یقه بتواند بهترین دلیل برای یک پیراهن شخصی دوز باشد.
۳- دکمه
کیفیت دکمه ها می تواند کیفیت کلی پیراهن شما را نشان بدهد، دکمه ی خوب دکمه ای است که ضخیم باشد و از جنس صدف ۳ لایه باشد. زیرا جنس های پلاستیکی بعد از خشک شویی از وسط ترک می خورند. همچنین باید یک دکمه در قسمت ساعد پیراهن شما وجود داشته باشد تا بتوانید آستین خود را راحتتر تا بزنید.
۴- جنس پارچه
پیراهن ها در انواع مختلف نخ، از کیفیت پایین تا کیفیت فوق لوکس تولید می شوند. تعدادی از تولیدکننده ها پیراهن هایی با تنوع نخ بالا (۱۸۱ نوع) تولید می کنند. اما مطمئن باشید شما با یک پارچه ی کتان راحت تر خواهید بود. خیلی از پیراهن های لوکس از جنس ابریشم هستند اما این جنس هم خیلی زود کهنه می شود و هم قیمت گزافی دارد.
انواع پیراهن مردانه
پیراهن آبی: با هر چیزی ست می شود، وقتی رنگ سفید به تنهایی خیلی سرد و بی روح است با کمی تغییر رنگ، حالت آن را بهتر می شود. این تغییر رنگ می تواند از رنگ خاکی تا یک رنگ روشن دیگر مثل آبی باشد.
پیراهن چهارخانه ریز: برای نفس کشیدن در یک کت و شلوار طوسی هیچ راه بهتری جز پوشیدن یک پیراهن چهارخانه وجود ندارد، حتی یک پیراهن چهارخانه سیاه سفید نیز می تواند در این راه به شما کمک کند.
پیراهن راه راه آکسفورد: این پیراهن یک پیراهن کلاسیک آمریکایی است، شما می توانید این پیراهن را به همراه یک شلوار جین یا خاکی بپوشید و با تا کردن آستین ها احساس راحت تری داشته باشید (استفاده از کروات اختیاری می باشد).
پیراهن با یقه متضاد: این نوع پیراهن که دارای یقه ای با رنگ متفاوت است، فقط مخصوص کارمندان بانک نیست، پیراهن یقه متضاد معمولا با کت و شلوار تیره پوشیده می شود و برای مراسم های مختلف مناسب است.پیراهن ارتشی: این نوع پیراهن که جزییات یک لباس نظامی را دارد همواره با ظرافت خاصی دوخته می شود، این ظرافت و جزییات زیاد باعث می شود این لباس خودنمایی زیادیی داشته باشد، شما می توانید از این پیراهن برای شب نشینی ها استفاده کنید. (هرگز از کروات استفاده نکنید)
پیراهن راه راه متنوع: این پیراهن شیک که به نوعی از استایل ایتالیایی الگوبرداری شده، برای گردش های عصرانه مناسب تر است تا جلسات کاری. سعی کنید از باز گذاشتن دکمه ها خودداری کنید.
پیراهن های خاکستری: این پیراهن گزینه مناسبی بعد از پیراهن های سفید و آبی است. در حقیقت، پیراهن خاکستری روشن بهترین مکمل برای کت سرمه ای است.
پیراهن شطرنجی: ترکیب یک لباس راک و گلف پیراهن جالبی را ساخته است. نسل جدید پیراهن شطرنجی که بسیار خوب هم به نظر می رسد، انتخاب درستی برای پوشیدن همراه کت و شلوار و کروات است. حتی می توان به صورت تک آن را در شلوار خود قرار داده و هنوز هم شیک به نظر بیایید.
پیراهن راه راه ریز: این نوع پیراهن با راه راه های ساده به کت و شلوار و کروات شما بدون بزرگنمایی، ابعاد جدیدی میبخشد. فقط دقت کنید که خط ها باریک و رنگ های آن باهم هماهنگ باشد.
پیراهن یقه گرد: پیراهن یقه گرد دوران بسیار بدی را داشته و با اقبال روبرو نشده. اما نوع جدید آن پیراهنی مناسب برای پیراهن آکسفورد است.
پیراهن گلدار: پوشیدن پیراهن گلدار مردانه دل و جرأت زیادی می خواهد. افراد با اعتماد به نفس می توانند سایز بزرگ این پیراهن را که رنگهای روشن و شادی دارد بپوشند. اما بقیه افراد بهتر است پیراهن های جا افتاده تری انتخاب کنند.
ویژگی های یک پیراهن مردانه عالی کسانی که به لباس خود اهمیت می دهند و در این امر بسیار جدی هستند، پیراهن سفید شخصی دوز خود را دارند، که یک دلیل مشخص دارد و آنهم این است که پیراهن نشان دهنده ی کمد لباس یک مرد است. یک پیراهن مردانه عالی انتخابی کاملا درست برای یک کت و شلوار رسمی و مکملی برای یک کت اسپرت و شلوار جین است. استایل پیراهنی که دوست دارید را انتخاب کنید، قسمت های دکوری و اضافی پیراهن را به حداقل برسانید (چرا که پیراهن مردانه دست دوز به جیب و لیبل و مارک احتیاجی ندارد). و حتما به خیاطتان بیشتر از ۱ عدد سفارش بدهید. چرا که زمانی که وقت برای ساختن بهترین استایل خودتان کم است، به خاطر این قضیه از خودتان سپاسگذار خواهید بود.

چرا از فروشگاه لباس اینترنتی؟

Posted on by Sajjad Moradi - 2 comments

فروشگاه لباس با بروزرسانی مداوم و ساخت پیامرسان لباس سعی در ارتباط قوی بین تولید کننده و مصرف کننده دارد و نیز لباس با خرید کالا با کمترین قیمت و دریافت تخفیف بیشتر سعی در ارزان تمام شدن برای خریدار دارد و لباس حاشیه سود دریافتی خود را بسیار کاهش داده و فقط 1% - 0.5% سود از فروشنده دریافت می نمایید

فروشگاه لباس اینترنتی سعی در رضایت خرید و فروش و حمایت از تولید کننده داراست

​پیراهن مردانه نخی صورتی سفید راه راه Roni

​پیراهن مردانه نخی یاسی Roni

​پیراهن مردانه نخی آبی تیره گلدار LRC

پیراهن مردانه نخی قرمز چهارخانه ManTen

​پیراهن مردانه آستین کوتاه نخی سبز قرمز چهارخانه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سرمه ای سفید راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سفید راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سفید مشکی راه راه ManTen

​پیراهن مردانه آستین کوتاه نخی آبی ManTen

​پیراهن مردانه نخی طوسی مشکی راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی آبی راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سفید سبز راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سبز طوسی راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی کرم راه راه ManTen

پیراهن مردانه نخی طوسی قرمز راه راه ManTen

​پیراهن مردانه طوسی نخی قرمز چهارخانه ManTen

​پیراهن مردانه نخی قرمز زرد چهارخانه ManTen

پیراهن مردانه سرمه ای چهارخانه ManTen

پیراهن مردانه نخی سبز فیروزه ای چهارخانه ManTen

​پیراهن مردانه آستین کوتاه طوسی ManTen

​پیراهن مردانه نخی آبی ManTen

پیراهن مردانه نخی آبی Cera Alba

​پیراهن مردانه تترون مشکی Aissi

​پیراهن مردانه نخی طوسی سفید راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی خاکی سرمه ای راه راه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سفید سرمه ای راه راه ManTen

پیراهن مردانه نخی زرد چهارخانه ManTen

​پیراهن مردانه نخی سبز صورتی راه راه ManTen

​پیراهن مردانه یقه دیپلمات آبی روشن راه راه LRC

​پیراهن مردانه یقه دیپلمات مشکی راه راه LRC

​پیراهن مردانه یقه دیپلمات طوسی راه راه LRC

​پیراهن مردانه یقه دیپلمات آبی تیره راه راه LRC

​پیراهن مردانه نخی زغالی گلدار LRC

​پیراهن مردانه نخی آبی روشن گلدار LRC

​پیراهن مردانه نخی آبی تیره گلدار LRC

سامانه ثبت شکایات
شماره موبایل
ایمیل
دانلود اپلیکیشن حراجی

جهت سهولت در برقراری ارتباط با فروشندگان ، کاربران ، ادمین و سایر بخش های فروشگاه حراجی و خرید آسان و مشاهده بیشتر کالاها و سایر خدمات اپلیکیشن حراجی را نصب فرمایید.

دانلود

حراجي